Про нас

«Солодка планета» - це більше, ніж просто кондитерська майстерня… Це планета, де оживають казкові герої, де ростуть небаченої краси квіти, де течуть шоколадні ріки, звеличуються марципанові гори і височіє кремове небо.

Наша «Солодка планета» ось уже 12 років працює, не покладаючи рук, задля втілення Ваших фантазій, мрій і бажань. Усі зусилля нашої команди покладені на те, щоб наші кондитерські вироби, будь-то торт, тістечко чи просто кексик, принесли Вам масу задоволення та ейфорії, адже саме на солодощі покладене відповідальне завдання – подарувати радість та потішити душу. За 12 років успішної роботи нашої кондитерської майстерні ми успішно перейняли досвід наших західних колег, запровадили нові технології, що дають можливість нашому виробництву радувати клієнтів новітніми дизайнерськими рішеннями в оформленні кондитерських виробів, відкривати нові смакові горизонти, забезпечувати висококласною якістю наших товарів, що підтверджено нагородами і сертифікатами міжнародного європейського зразка.

Наша майстерня завжди орієнтується на Вас, адже саме Ви є нашим головним критиком і поціновувачем водночас. Ми завжди радіємо, коли нам вдається зробити Ваше життя трішечки солодшим і щасливим.

Ласкаво просимо до нашої «Солодкої планети»…..